Za nami kolejne działania realizowane w ramach „Akademii OMEGA”. 18 marca gościliśmy w Zespole Szkół nr 4 w Dębicy, gdzie – podczas Dnia Otwartego – prezentowaliśmy ofertę edukacyjną uczniom stojących w obliczu decyzji o wyborze kierunku dalszego kształcenia.

Prezentacja szerokiego wachlarza oferty edukacyjnej to motyw przewodni Dnia Otwartego zorganizowanego przez ZS nr 4 dla gimnazjalistów, którzy w najbliższych miesiącach zdecydują, w jakiej szkole chcą kontynuować naukę.

Wśród wystawców – kilkuosobowych zespołów zachęcających do podjęcia nauki w zawodzie cukiernika-piekarza czy krawcowej – nie mogło zabraknąć naszej reprezentacji: uczniów kształcących się na kierunku technik-logistyk i technik-spedytor, nad którymi we wrześniu 2015 objęliśmy patronat. Przyszli specjaliści w dziedzinie spedycji i logistyki opowiadali młodszym kolegom o korzyściach związanych z podjęciem nauki na kierunkach związanych z branżą TSL oraz perspektywach zatrudnienia. Uczniowie zostali również zapoznani z profilem działalności „Akademii OMEGA”.

OMEGA Pilzno na Dniu Otwartym ZS nr 4 w Dębicy

collage

Kierunki technik spedytor i technik logistyk były także prezentowane w pracowni logistycznej. Gimnazjaliści mogli spróbować swoich sił w formowaniu paletowych jednostek ładunkowych na modelach. Nagrodą za udane wysiłki były gadżety Omegi Pilzno.

Dzień Otwarty zorganizowany przez ZS nr 4 w Dębicy stanowił doskonałą okazję do zaprezentowania oferty edukacyjnej, którą przygotowaliśmy z myślą o uczniach szkół gimnazjalnych – potencjalnych przyszłych specjalistów w dziedzinie spedycji i logistyki.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno