Już wkrótce odbędzie się kolejna – XV – Gala Logistyki, Transportu i Produkcji. 8 grudnia w warszawskim Hotelu Sofitel Victoria zostaną uhonorowani czołowi przedsiębiorcy polskiego rynku TSL, a wśród nich Operator Logistyczny Roku, Supply Chain Designer oraz Lider Logistyki.

Czy jest Gala Logistyki Transportu i Produkcji?

To najbardziej prestiżowe wydarzenie na polskim rynku TSL, integrujące środowiska biznesowe specjalizujące się w logistyce, transporcie, produkcji, dystrybucji i innowacji. Organizowana co roku, stanowi najważniejsze podsumowanie działalności przedsiębiorstw w zakresie budowania przewagi konkurencyjnej za pomocą przemyślanych strategii oraz technologii wspomagającej budowę efektywnych łańcuchów dostaw. Organizatorem wydarzenia jest Wydawnictwo Eurologistic S.C.

Rozstrzygnięcie wyników programów badawczych

Punktem kulminacyjnym gali jest ogłoszenie wyników programów badawczych: „Operator Logistyczny Roku”, „Supply Chain Designer”, „Lider Logistyki”. W ubiegłym roku otrzymaliśmy wyróżnienie specjalne w pierwszym z nich, uzyskując tym samym tytuł „Najlepszego Przewoźnika Ładunków Całopojazdowych”.

„Operator Logistyczny Roku” to niezależnie badanie satysfakcji klientów operatorów logistycznych, które dostarcza obiektywnej wiedzy o jakości usług logistycznych oferowanych na polskim rynku TSL. Ocenie podlegają poszczególne elementy procesu zarządzania przedsiębiorstwem, w tym m.in.: kompleksowość usług, standard obsługi (zarówno w ocenie kluczowych, jak i ogółu klientów), czy potencjał konkurencyjny.

„Supply Chain Designer” to nagroda przyznawana w celu promowania inicjatyw i projektów operacyjnych kadry zarządzającej przedsiębiorstw produkcyjnych i handlowych. Jury programu nagradza inicjatywy (projekty, wdrożenia), które – poprzez swoją innowacyjność – zwiększają efektywność łańcuchów dostaw.

„Lider Logistyki” to wyróżnienie, które przyznawane jest najlepszym firmom świadczącym usługi logistyczne w poszczególnych segmentach rynku.

Ponadto, w trakcie przyjęcia rozstrzygnięty zostanie konkurs „Produkt Innowacyjny dla Logistyki, Transportu, Produkcji”. Celem jest nagrodzenie innowacyjnych rozwiązań wspierających pracę działów logistycznych (sprzęt, urządzenia, technologie, IT, środki transportu, usługi dla sektora TSL) – zarówno wdrożonych w ciągu ostatnich dwóch lat, jak i tych, które zostaną zaimplementowane w niedalekiej przyszłości.

Gala Logistyki, Transportu i Produkcji od 15 lat skupia środowisko top managementu łańcucha dostaw: prezesów, członków zarządów, dyrektorów i menedżerów czołowych firm z sektora TSL i produkcji. Uczestnictwo w tym wydarzeniu to przede wszystkim dowód na stabilną pozycję marki na rynku, ale także szansa na pozyskanie zaufanych kontrahentów.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno