V Forum Kobiet w Logistyce zbliża się wielkimi krokami! Niepowtarzalna atmosfera, wyjątkowi ludzie oraz inspirująca wymiana doświadczeń to wszystko wydarzy się już 6.07 br. w Wildze, gdzie  odbędzie się kolejna edycja jedynej w Polsce konferencji organizowanej z myślą o kobietach kadry menedżerskiej z branży logistycznej.

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji wydarzenia jest „Wszechświat Logistyki”: nowa rzeczywistość, w której kluczem do sukcesu jest umiejętne połączenie e-logistyki i dynamicznie rozwijającej się logistyki kontraktowej. Konferencja dedykowana jest przede wszystkim menedżerkom szeroko rozumianej branży TSL.

O wyzwaniach, z którymi muszą zmierzyć się zarówno przedsiębiorstwa z branży TSL, jak i działy logistyki i transportu firm producenckich, handlowych i dystrybucyjnych opowiedzą:

 • Halina Brdulak, Szkołą Główna Handlowa,
 • Marta Tęsiorowska, wicedyrektor, specjalista ds. marketingu i komunikacji w Prologis na Europę Środkowo-Wschodnią,
 • Anna Freshel, dyrektor działu dystrybucji w ORSAY,
 • Katarzyna Kowalska, senior menedżer rozwoju logistyki Leroy Merlin Polska, kierownik działu logistyki Grupy Adeo na Europę Wschodnią,
 • Violetta Wojciechowska, dyrektor Biura Operacji Transportu Krajowego w Farmada Transport,
 • Monika Duda, dyrektor działu logistyki w Cushman&Wakefield; Agnieszka Rembisz, ekspert ds. strategii rozwoju działalności międzynarodowej,
 • Agnieszka Pamuła, dyrektor zarządzająca, współwłaścicielka firm: Vektor Polska i Vektor Transport Polska,
 • Ellina Lolis, koordynator działu logistyki w Alshaya Poland.

Jednak Forum Kobiet w Logistyce to nie tylko liczne prelekcje, ale także sesje panelowe:

 1. „Planowanie logistyki wydań a rozwój kanału e-commerce – case study z ekspertami DataConsult,
 2. „W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości, czyli kto odpowiada za satysfakcję klienta e-commercecase study na przykładzie klubu zakupowego Limangoz ekspertami Rhenus Logistics: Martą Kunikowską (menedżer ds. rozwoju), Szczepanem Gowinem (menedżer ds. rozwoju), Piotrem Hochem (kierownikiem ds. projektowania rozwiązań logistycznych)  oraz z Patricią Graf (dyrektora działu logistyki i jakości) z klubu zakupowego Limango,
 3. Emocje w biznesie” z Dagmarą Głowacką, globalną dyrektor logistyki, Kongsberg Automotive.

Dodatkową atrakcją dla wszystkich uczestniczek konferencji są warsztaty urody z Martą Szymborską, menedżera ds. PR i CSR w Grupie Raben, dyrektor zarządzającą marki SIC! oraz jej gośćmi: Joanną Ziemską (prowadząca program „Metamorfozy” w poznańskiej telewizji), która poprowadzi lekcję z zakresu analizy kolorystycznej i makijażu oraz Mateuszem Wilczyńskim (stylistą w firmie TUTU polscy projektanci, choreograf pokazów mody), który udzieli inspirujących wskazówek modowych.

W programie forum przewidziano także uroczysty bankiet, podczas którego organizatorzy wręczą prestiżową statuetkę „Kobiety Roku w Logistyce 2015”.

V Forum Kobiet w Logistyce to pierwsza w Polsce konferencja integrująca damską kadrę menedżerską w branży TSL. To niepowtarzalna okazja do wymiany poglądów, opinii, doświadczenia i wiedzy z najbardziej wpływowymi i cenionymi menedżerkami zarządzającymi kluczowymi operacjami logistycznymi zarówno w krajowych, jak i międzynarodowych przedsiębiorstwach transportowo-spedycyjnych.

Szczegółowe informacje dotyczące konferencji znajdziecie na stronie oficjalnej: http://www.kobietywlogistyce.pl/

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno