Mariusz i Adam Godawscy – Prezesi Omegi Pilzno, zostali wyróżnieni tytułem Managera Roku, podczas Gali XVI edycji Konkursu „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza”. Firmie przyznano również nagrodę specjalną z okazji jubileuszu 25-lecia prowadzenia działalności.

Gala XVI edycji konkursu zorganizowana została na zakończenie Kongresu odbywającego się pod nazwą „Business Without Limits” oraz targów „Made in Podkarpacie” – kolejnych, ważnych dla regionu wydarzeń, mających miejsce w podrzeszowskiej G2A Arenie.  W tegorocznej edycji Omega Pilzno została laureatem dwóch nagród.

W kategorii „Manager Roku” statuetkę otrzymali Prezesi Mariusz i Adam Godawscy. Jest to dla Omegi Pilzno szczególnie cenne wyróżnienie, gdyż jako firma polska i rodzinna udowadniamy, że sprawne zarządzanie i przemyślane inwestycje, mogą pozwolić lokalnym przedsiębiorcom skutecznie konkurować na rynkach europejskich i światowych.

Jest nam także niezmiernie miło, że podczas wydarzenia jednoczącego dziesiątki firm z regionu, dostrzeżony został nasz jubileusz 25-lecia prowadzenia działalności, za który zostaliśmy wyróżnieni nagrodą specjalną. Ta statuetka stanowi dla nas uhonorowanie wysiłków podejmowanych na rzecz rozwoju województwa podkarpackiego i współtworzenia gospodarczej siły regionu.

Konkurs Podkarpackiej Nagrody Gospodarczej to inicjatywa mająca na celu wyróżnienie przedsiębiorstw w sposób szczególny związanych z regionem i przyczyniających się do budowania jego pozytywnego wizerunku. Gala XVI konkursu zgromadziła nie tylko liczne grono przedsiębiorców, ale także przedstawicieli lokalnych samorządów, parlamentarzystów i dziennikarzy.

W planach Omegi Pilzno na kolejne lata, ważne miejsce zajmuje aktywne uczestniczenie w tworzeniu na Podkarpaciu przestrzeni biznesowej, sprzyjającej rozwojowi lokalnych firm. Dlatego liczymy, że kolejne edycje konkursu również odbywać się będą z naszym udziałem.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno