STC IVECO

Profesjonalizm jest dla nas wartością najwyższą. I bynajmniej nie chodzi tu o ten iluzoryczny rodzaj fachowości, realizujący się szumnie jedynie w przestrzeni języka, który należy do świata pobożnych, PR-owych życzeń. Nasza profesja – w każdej ze sfer, które angażuje – nie znosi rozwiązań tymczasowych. Od lat tworzymy markę mającą aspirację by zostać w branży na lata. Wyznając taką zasadę również w sferze obsługi klienta budujemy nową siedzibę dla STC IVECO.

STC autoryzowany dealer i serwis marki IVECO w gronie spółek Grupy Omega Pilzno, jest zdecydowanie najmłodsza. Rozpoczęła działalność w drugiej połowie 2016 roku, otwierając jednocześnie nowy rozdział w historii całej Omegi. Rozszerzając nasze dotychczasowe doświadczenia w branży o sprzedaż i serwis samochodów dostawczych chcemy od samego początku świadczyć usługi na poziomie satysfakcjonującym naszych klientów i nas samych.

Do wysokich standardów można dochodzić latami, ale my postanowiliśmy przyspieszyć ten proces i zaoferować klientom najwyższy poziom usług już na starcie. Nowa siedziba STC IVECO to ten dosłowny rodzaj profesjonalizmu, którym przywykliśmy kierować się w biznesie. Dzięki nowoczesnemu i przestronnemu budynkowi chcemy by klienci zainteresowani usługami STC poczuli, że trafili w ręce profesjonalistów.

Jeżeli zdarza Wam się przejeżdżać czasami przez ulicę Rzecha w Rzeszowie, zwróćcie uwagę na realizowaną inwestycję. W pobliżu mostu imienia T. Mazowieckiego (bodaj najbardziej rozpoznawalnego mostu w Rzeszowie) po stronie skrzyżowania ulic Rzecha i Ciepłowniczej, już można zauważyć ciężki sprzęt równający teren. Postępy prac dokumentuje w formie zdjęć i filmów, które będziecie mogli regularnie oglądać na naszym Facebooku. Zapraszamy!

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno