STC - targi

Jedno z największych, lokalnych wydarzeń wystawienniczych – Targi Budownictwa EXPO DOM w Rzeszowie, to doskonała okazja żeby przedstawić ofertę jedynego na Podkarpaciu dealera i serwisu marki IVECO.

Pogoda nie rozpieszczała uczestników tegorocznych targów budownictwa, prezentując raczej chłodne i ponure oblicze przedwiośnia. Tym bardziej trafnym pomysłem stało się zorganizowanie mini kawiarni w przestrzeni ładunkowej naszego furgonu – jednego z dwóch modeli, które prezentowaliśmy wystawcom i odwiedzającym.

Na pogodę i tak narzekać nie możemy, skoro pomimo pochmurnej aury mogliśmy się przedstawić blisko 300 wystawcom z branż budowlanej, nieruchomości oraz wyposażenia wnętrz i ogrodów, czyli firmom dla których IVECO przygotowuje dedykowane rozwiązania. Rozmowy o samochodach przy kubku gorącej kawy toczyły się oczywiście również z zainteresowanymi osobami odwiedzającymi targi. Według organizatorów, łącznie przez trzy dni Podpromie zgromadziło kilkanaście tysięcy gości.

Dla tych, którzy woleli bardziej przytulne okoliczności, zorganizowaliśmy drugie stanowisko wewnątrz hali. Tutaj również nasi handlowcy czekali na możliwość zaprezentowania oferty oraz przeprowadzenia rozmowy o potrzebach transportowych klientów. STC to jednak nie tylko autoryzowany dealer, ale także prężnie funkcjonujący serwis. Dlatego rozmowy o marce mogliśmy rozciągnąć na całą ofertę, od wyboru typu pojazdu po jego właściwe eksploatowanie i utrzymywanie. Jeżeli ktoś pominął oba stosika, o obecności STC na targach, poinformowały go z pewnością hostessy, spacerujące po hali w specjalnie przygotowanych kostiumach.

W odniesieniu do specyfiki targów, jako pokazowe wybraliśmy dwa modele IVECO. Wspomniany wcześniej furgon, który łączył funkcję ekspozycji oferty z działalnością kawiarni na kółkach oraz – dobrze znaną w budownictwie – wywrotkę. Oba pojazdy reprezentowały kluczowe zalety spod znaku IVECO: elastyczność w doborze zabudowy, wzmocnioną konstrukcję ramy czy ceniony za wytrzymałość i niezawodność silnik 3.0.

Oprócz standardowego zestawu firmowych gadżetów, dla odwiedzających przygotowaliśmy również wizualizację projektu nowej siedziby, jako naszej flagowej inwestycji na obecny rok.

Dziękujemy wszystkim osobom, które odwiedziły nasze stoiska. Jeżeli jakieś pytania nasunęły się Państwu już po targach i pozostają bez odpowiedzi, zapraszamy do odwiedzenia siedziby STC w Woli Cichej lub do kontaktu z handlowcami. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i z przyjemnością pomożemy dobrać pojazd do wskazanych potrzeb i oczekiwań.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno