STC to jedna ze spółek grupy Omega Pilzno i jedyny na Podkarpaciu autoryzowany dealer i serwis marki IVECO. Oferta przedsiębiorstwa to elastyczne zestawienie rozwiązań konstrukcji pojazdów, pozwalające na dostrojenie funkcjonalności samochodu do potrzeb konkretnej branży.

Dla wielu przedsiębiorstw rodzaj wykorzystywanego transportu ma kluczowe znaczenie w prowadzonej działalności. Najlepszy przykład może w tym zakresie stanowić segment spożywczy, gdzie przewóz towaru musi odbywać się w określonych warunkach, związanych chociażby z zapewnieniem odpowiedniej temperatury. Podobnie rzecz ma się w przypadku innych branż, stąd jednym z kluczowych wyzwań dla producentów samochodów jest dostarczenie optymalnych rozwiązań, dopasowanych do zróżnicowanych oczekiwań konkretnych przedsiębiorstw.

Najszersza gama zabudowy

Jeżeli samochód ma być w firmie użyteczny to musi zapewniać określony zestaw funkcjonalności, wynikających z codziennej eksploatacji pojazdu. Skoro auto ma przemierzać z towarem dalekie odległości to ważne żeby było wytrzymałe, niezawodne, oszczędne i zapewniające określoną przestrzeń ładunkową. Jeżeli natomiast ma być przeznaczone do prac ciężkich, to na pierwszy plan wśród oczekiwanych zalet samochodu, wysunie się solidność jego konstrukcji. Oczywistym jest także, że konkretne firmy będą potrzebowały rozwiązań specjalnie im dedykowanych, o czym przekonywał przykład branży spożywczej.

IVECO to linia samochodów zadaniowych. Dlatego oferta marki odznacza się przede wszystkim elastycznością. Z szerokiej palety rozwiązań dobierane są te elementy, które razem pozwalają na stworzenie samochodu przystosowanego do wskazanych potrzeb. W tym zakresie wyróżnić należy wachlarz ofertowy dotyczący rodzajów zabudowy. Możliwość doboru odpowiedniego rozwiązania z chłodniami, plandekami, wywrotką czy klasycznymi furgonami na czele, stanowi jeden ze znaków rozpoznawczych marki na rynku.

Samochód do zadań specjalnych

Modele IVECO cenione są także z uwagi na unikatowe rozwiązania w zakresie konstrukcji pojazdów i stosowanych jednostek napędowych. Dzięki wzmocnionej ramie możliwe jest chociażby zamontowanie zabudowy dźwigowej HDS czy obciążenie przedniej osi ciężarem ponad dwóch ton. Obecność w ofercie silników o pojemności 3.0 gwarantuje bezkonkurencyjną wytrzymałość podczas eksploatacji.

Wskazane cechy wyróżniają IVECO na rynku jako markę bardzo wszechstronną, zdolną do tworzenia rozwiązań dedykowanych, także do zadań specjalnych. Dość powiedzieć, że model Daily brał udział w rajdzie Paryż-Dakar, a napęd 4×4 nie był specjalnie na tę okoliczność modyfikowany. Podwozie samochodów EuroCargo wykorzystywane jest pod zabudowy pojazdów straży pożarnej czy wojska.

Obsługa po sprzedaży

STC zaprasza nie tylko na przymiarkę, czyli dopasowanie przez handlowców odpowiedniego rozwiązania do wskazanych potrzeb biznesu i szyciu na miarę właściwego zestawu. STC to działalność kompleksowa, która pozwala na prowadzenie pełnej obsługi, dzięki obecności w ofercie autoryzowanego serwisu. Możliwość zakupu oraz serwisowania w oparciu o doradztwo i oryginalne komponenty, przy jednoczesnej atrakcyjności cenowej, tworzy szeroki zestaw ofertowy dla klientów biznesowych.

Firma, jako jedyny na Podkarpaciu autoryzowany dealer i serwis pracuje na zaufanie odbiorców od września ubiegłego roku. Obecność na lokalnym rynku nowych standardów obsługi klienta i jakości świadczonych usług, najwyraźniej zobrazuje nowa siedziba, która powstanie przy ulicy Rzecha w Rzeszowie. Obiekt ma już swoją wizualizację i wkrótce rozpoczęta zostanie jego budowa. Do czasu zakończenia prac, zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Woli Cichej k. Rzeszowa.

Szczegóły znajdą Państwo na stronie: www.stc.iveco.pl

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno