Szkoła Liderów to projekt realizowany w ramach Akademii OMEGA dedykowany kadrze menedżerskiej OMEGA Pilzno. Spotkanie odbyło się w sobotę 12.03 w hotelu SPA Splendor w Lubenii koło Rzeszowa.

Podczas I edycji Szkoły Liderów nasi menadżerzy poznali 3 filary „Marki Lidera”:

  • partnerstwo we współpracy z Zarządem,
  • profesjonalizm w zarządzaniu zespołem,
  • komunikatywność.

Warsztaty stanowiły niepowtarzalną okazję do skonfrontowania efektywności pomiędzy dotychczas stosowanymi a nowoczesnymi praktykami zarządzania zespołem i budowy profesjonalnego wizerunku menedżera.

W trakcie zajęć omówione zostały zagadnienia związane z m.in.: autodiagnozy (obiektywnej oceny swoich zalet i wad), asertywności (wobec siebie oraz zespołu) czy skutecznej komunikacji.

W części praktycznej warsztatów „Marka Lidera” omawialiśmy m.in. najważniejsze cechy profesjonalnego menedżera

1

Spotkanie poprowadziła Joanna Malinowska-Parzydło, prekursorka tematyki zarządzania kapitałem reputacji w oparciu o markę osobistą w Polsce. Autorka bloga „Jesteś Marką” oraz książki „Jesteś marką. Jak odnieść sukces i pozostać sobą”.

Szkoła Liderów to wewnętrzny projekt edukacyjny, który uruchomiliśmy w celu dynamicznego rozwoju zdolności interpersonalnych naszych menedżerów. Uzyskana wiedza pozwoli im jeszcze skuteczniej koordynować realizację powierzonych zadań, a co za tym idzie – budować profesjonalny wizerunek firmy.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno