1 marca w Krakowie odbędzie się  pierwsze z ośmiu spotkań transportowych. Nowa edycja bezpłatnych konferencji szkoleniowych, dedykowanych dla kadry kierowniczej przedsiębiorstw transportowo-spedycyjno-logistycznych organizowana jest przez redakcję miesięcznika „TSL Biznes i Truck&Van”.

Formuła wiosennej edycji spotkań transportowych

Formuła nadchodzących spotkań, podobnie jak w przypadku poprzednich edycji, będzie obejmować prelekcje merytoryczne. Tematyką przewodnią każdej z nich będą bieżące oraz prognozowane wyzwania, w obliczu których znalazła się branża TSL.

Uzupełnieniem części wykładowej jest obszerna strefa biznesowa. Podczas każdego ze spotkań transportowych, przez cały dzień, uczestnicy mogą skorzystać z bezpłatnych porad prawnych. Udzielać ich będą eksperci prawni o wieloletnim doświadczeniu oraz przedstawiciele firm oferujących rozwiązania zwiększające efektywność w zakresie planowania i realizacji łańcucha dostaw.

Zakres tematyczny spotkań

Tegoroczne spotkania transportowe w głównej mierze poświęcone zostaną rozwiązaniom pozwalającym na bezpieczne i zyskowne prowadzenie działalności transportowej. Zakres tematyczny obejmuje m.in.:

 1. dobre praktyki zabezpieczania majątku prywatnego, poprzez przekształcenie formy prawnej działalności gospodarczej w spółkę kapitałową,
 2. wyzwania rynku transportowego pod kątem systemów telematycznych,
 3. płace minimalne w Europie,
 4. nowe przepisy podatkowe w roku 2017.

Pełny program dostępny jest na oficjalnej stronie organizatora: http://spotkania.tsl-biznes.net.pl/

Harmonogram

Podobnie, jak w poprzednich edycjach, tegoroczne spotkania transportowe zorganizowane zostaną w 8 miastach Polski. Pierwsze odbędzie się w Krakowie, kolejne zaś w:

 • Poznaniu – 7.03,
 • Białymstoku – 14.03,
 • Warszawie – 22.03,
 • Lublinie – 28.03,
 • Wrocławiu – 4.04,
 • Gdyni – 20.04,
 • Sosnowcu – 26.04.
FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno