Na długo przed wzrostem popularności klastrów gospodarczych powstała organizacja zrzeszająca przedsiębiorców z naszego regionu, która za cel stawiała sobie integrację lokalnego środowiska biznesowego. Kiedy w 2000 r. Podkarpacki Klub Biznesu rozpoczynał swoją działalność podział na biedny wschód i bogaty zachód kraju miał jeszcze zastosowanie. Teraz niemal 300 zrzeszonych w Klubie przedsiębiorstw udowadnia, że tego typu rozróżnienia nie mają sensu.

OMEGA Pilzno dołączyła do PKB w 2014 roku jako jeden z krajowych liderów branży TSL. W trakcie niedawnej, XIII Gali Podkarpackiego Klubu Biznesu kapituła doceniła nasz niezaprzeczalny wpływ na rozwój regionu i przyznała firmie jedną z pięciu prestiżowych nagród. Wyróżniono nas statuetką za „Innowacyjną i kompleksową obsługę logistyczną klientów”. Odebrał ją Prezes Mariusz Godawski, który –  przyjmując statuetkę i dziękując kapitule PKB za wyróżnienie – w krótkim przemówieniu podkreślił znaczenie dobrych relacji z klientami w działalności firmy.

Dobrą kondycję regionalnej przedsiębiorczości udowadniają również sukcesy pozostałych firm nagrodzonych w trakcie uroczystości, a były nimi dobrze nam wszystkim znane Kazar, Greinplast czy Grupa Kapitałowa Specjał. Nie bez znaczenia jest również nieustanny rozwój Klubu i zwiększanie liczby zrzeszonych w nim przedsiębiorstw. W trakcie Gali certyfikaty członkostwa wręczono 14-stu nowym podmiotom.

Wyróżnienia, które podkreślają nasze starania o najwyższy poziom satysfakcji klientów są dla Omegi Pilzno niezwykle ważne, gdyż nie da się przecenić dobrych relacji z firmami oraz podmiotami, które zaufały naszym usługom logistycznym i transportowym. Zadowolenie klientów to dla naszej Grupy niekwestionowany priorytet. Cieszy nas również prężny rozwój regionalnego biznesu, którego emanacją była XIII Gala PKB. W środowisku ludzi przedsiębiorczych, stawiających na kreowanie nowych rozwiązań i budowanie własnych marek o wiele łatwiej jest konstruować dalekosiężne koncepcje biznesowe. A takie mamy nadzieję realizować w przyszłości. Nagroda PKB to dla nas zaszczyt i powód wdzięczności kierowanej w stronę pracowników wszystkich spółek Grupy Omega Pilzno, bez których tego typu wyróżnienia nie byłyby możliwe.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno