Ciągły rozwój, zarówno pod kątem poszerzania dotychczasowej oferty o nowe usługi, jak i zaangażowania w nowe inicjatywy to nasz priorytet. Obecnie, OMEGA Pilzno to nie tylko operator logistyczny i międzynarodowa firma transportowo-spedycyjna, ale również serwisant oraz dealer samochodów dostawczych marki IVECO.

Spółka STC: autoryzowany dealer IVECO

Serwis oraz sprzedaż samochodów IVECO prowadzone są przez nowoutworzoną spółkę STC. Jej największym atutem jest zespół. Dział Obsługi Klienta prowadzony jest przez doświadczonych handlowców posiadających specjalistyczną wiedzę z zakresu sprzedaży oraz rynku motoryzacyjnego.

Rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb

Oferowane przez STC przeznaczone są do transportu zróżnicowanych towarów, niezależnie od ich specyfiki oraz przeznaczenia. Szczególnie cenione są w branżach: spożywczej, piekarskiej, rolniczej, wędliniarskiej, budowlanej, czy lekkim transporcie.

Największą popularnością wśród klientów cieszy się IVECO Daily, należący do generacji samochodów o podwoziu przystosowanym do niemalże każdego rodzaju zabudowy. Ponadto oferujemy pojazdy użytkowe typu Eurocargo, które doskonale sprawdzają się w transporcie lokalnym dystrybucyjnym oraz komunalnym – tłumaczy manager ds. sprzedaży pojazdów STC sp. z o.o.

Najwyższy standard obsługi klienta

Spółka STC z siedzibą w Woli Cichej jest jedynym na Podkarpaciu, autoryzowanym dealerem marki IVECO. Sprzedaż samochodów dostawczych to główny, ale nie jedyny aspekt działalności STC. Kolejnym jest kompleksową obsługa klienta, obejmująca zarówno opiekę gwarancyjna, jak i pogwarancyjną.

Samochody serwisowane są pod okiem doświadczonych mechaników oraz diagnostyków, specjalizujących się w naprawach pojazdów marki IVECO. Ponadto, dostępność części zamiennych na miejscu, tj. w naszym magazynie pozwala na maksymalnie szybkie, a przy tym solidne usunięcie awarii – zapewnia manager zarządzający spółką STC.

0K3A7027 0K3A7091 0K3A7122

Nieustanne poszerzanie wachlarza usług to jedno z głównych założeń, które przyjęliśmy ponad 20 lat temu, wraz z rozpoczęciem działalności OMEGA Pilzno. Obecnie, obok szeroko rozumianej logistyki transportu drogowego, mocno koncentrujemy się nad rozwojem nowoutworzonej spółki STC odpowiedzialnej za serwis i sprzedaż samochodów IVECO. W ten sposób zwiększamy przewagę konkurencyjną, jednocześnie konsekwentnie rozbudowując nową gałąź naszej działalności: dealerstwo samochodowe.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno