W piątek 6.05. do rąk naszych najlepszych dyrektorów trafiły kluczyki do nowych samochodów marki Ford. W ten sposób nagrodziliśmy ich zaangażowanie w rozwijanie efektywności pracy koordynowanych działów. Samochodami służbowymi nagrodziliśmy ponadto 3 oddziały naszej firmy, wyróżniające się najwyższą skutecznością podejmowanych działań.

Profesjonalizm, odpowiedzialność, zaangażowanie w nieustanne pogłębianie wiedzy to tylko niektóre z szeregu cech, które charakteryzują kadrę dyrektorów OMEGA Pilzno. To dzięki wytężonej pracy naszego zespołu staliśmy się jednym z czołowych przedsiębiorstw w branży TSL zarówno na rynku polskim, jak i międzynarodowym.

Chcąc podziękować naszym dyrektorom za wkład w dynamiczny rozwój firmy oraz nagrodzić ich rzetelną i efektywną pracę, przekazaliśmy każdemu z nich nowy samochód służbowy – Forda Mondeo.

Nagrodzeni pracownicy to:

  1. Pani Danuta Ciągło – Dyrektor Handlowy,
  2. Pan Paweł Skotniczny – Dyrektor Podkarpackiego Parku Logistycznego,
  3. Pan Grzegorz Kucharski – Dyrektor Logistyki Morskiej,
  4. Pan Jacek Szumowicz – Kierownik Serwisu Volvo.

Odebranie przez managerów Omega Pilzno kluczyków do samochodów służbowych

Kolaż

Źródło: Omega Pilzno

W gronie wyróżnionych pracowników obecny jest również Pan Marcin Puchalski, kierownik Działu Zakupów, któremu przekazaliśmy kluczyki do Fora Focusa.

W ten sam sposób wyróżniliśmy również 3 najprężniej działające oddziały naszej firmy, tj:

  1. Oddział Podkarpackiego Parku Logistycznego,
  2. Oddział Logistyki Morskiej w Gdyni,
  3. Oddział Logistyki Morskiej (biuro w Warszawie).

Wysokiej klasy samochody służbowe to jeden z przykładów nagród motywacyjnych, jakie przyznajemy naszym pracownikom w podziękowaniu za osiągane wyniki pracy. W ten sposób inspirujemy również pozostałych członków zespołu do podnoszenia swoich kwalifikacji i podejmowania nowych wyzwań umożliwiających sprawdzenie w praktyce nowo zdobytej wiedzy.

 

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno