Targi Pracy organizowane przez Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie już drugi rok z rzędu przyciągają liczne grono uczniów i absolwentów uczelni oraz szkół zawodowych prezentując oferty pracy na podkarpackim i małopolskim rynku. Wśród wystawców tegorocznych targów (12.05) nie mogło zabraknąć naszej firmy.

Chcąc zaprezentować pełen wachlarz możliwości rozwoju w naszej firmie, podczas tegorocznych targów pracy równolegle obsługiwaliśmy dwa stoiska firmowe. Każde z nich pełniło funkcję centrum informacyjnego. W obrębie pierwszego zespół doświadczonych pracowników OMEGA Pilzno udzielał odpowiedzi i wskazówek dotyczących zatrudnienia w dziale Transportu oraz Spedycji, a także zainteresowani mogli się dowiedzieć co to jest Akademia Omega i czemu służy. Przy drugim stoisku natomiast rozmawiano o warunkach pracy w branży logistycznej i magazynowej (ze szczególnym uwzględnieniem stanowiska kierowcy kat. C+E i operatora wózka widłowego).

Targi Pracy organizowane przez Wyższą Szkołę Zawodową w Tarnowie

Kolaż

Źródło: Omega Pilzno

Dzięki doskonale współpracującym ze sobą zespołom wykwalifikowanym pracownikom OMEGA Pilzno – uczestnicy tarnowskich targów mieli szansę zapoznać się z wachlarzem i pełną ofertą  zatrudnienia w naszej firmie.

Targi pracy zorganizowano z myślą o studentach i absolwentach Wyższej Szkoły Zawodowej w Tarnowie, kształcących się na wszystkich kierunkach. Dzięki uczestnictwu w tego typu wydarzeniach każdy z nich może zapoznać się z aktualną ofertą zatrudnienia u potencjalnych pracodawców, a także porozmawiać o warunkach pracy na danym stanowisku oraz kwalifikacjach, jakie powinny posiadać osoby na nie aplikujące.

 

 

 

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno