2 000 dostawców z 62 krajów, ponad 55 000 odwiedzających, 110 000 km² ekspozycji targowych – tak w skrócie można opisać wszystko to, co działo się na tegorocznych Międzynarodowych Targach Logistyki i Transportu w Monachium. Nie mogło nas tam zabraknąć!

Co 2 lata, począwszy od 1978 roku Monachium staje się światową stolicą branży TSL. W stolicy Bawarii pojawili się przedstawiciele czołowych czołowe marek areny międzynarodowej areny transportowo-spedycyjno-logistycznej. Celem uczestnictwa w Targach była promocja autorskich rozwiązań i innowacyjnych technologii usprawniających prace kierowców, optymalizujących gospodarkę paliwową oraz umożliwiających automatyczne zarządzanie powierzonym załadunkiem.

W tegorocznej – 15 – edycji monachijskich targów zorganizowanych w dniach 5-8 maja brało udział 2 050 przedsiębiorstw, wśród których mocną polską reprezentację stanowił zespół naszej firmy. – Targi Transport Logistic to jedyne takie spotkanie branżowe które uwzględniają pełne spektrum branży TSL, dając duże możliwości wystawcom. Są zarówno mniejsze firmy, jak i liderzy rynku europejskiego i światowego. Jako Grupa OMEGA Pilzno jesteśmy jedną z największych tego typu firm w Polsce i liczącym się graczem na rynku międzynarodowym, toteż nasza obecność na targach jest naturalna – mówi Adam Godawski, prezes Grupy OMEGA Pilzno. W ciągu 4 dni trwania targów stanowiskiem OMEGA Pilzno opiekował się 13-osobowy zespół wykwalifikowanych profesjonalistów, odpowiedzialnych za prezentowanie oferty naszej firmy potencjalnym zagranicznym klientom i partnerom biznesowym.

OMEGA Pilzno na Międzynarodowych Targach Transportu i Logistyki – Monachium 2015

Źródło: Opracowanie własne.

Źródło: Opracowanie własne

Udział w tak prestiżowym wydarzeniu przyniósł nam wiele korzyści, wśród których najważniejszą jest umacnianie pozytywnych relacji z obecnymi klientami – zaufanymi partnerami współpracującym z nami nieprzerwanie od wielu lat. Obecność na międzynarodowych Targach Transport & Logistic świadczy o naszym zaangażowaniu w dynamiczny rozwój i chęć powiększania – obecnie pewnej i ugruntowanej – pozycji na tle największych graczy światowego rynku TSL.

Podczas 4 dni monachijskich targów dogłębnie poznaliśmy także potrzeby i wymagania naszych klientów. W oparciu o tę bezcenną wiedzę jesteśmy w stanie wdrażać nowoczesne rozwiązania, które:

  • zwiększają bezpieczeństwo transportu i magazynowania towarów,
  • podnoszą jakość świadczonych usług,
  • doskonalą procesy logistyczne.

Targi Logistyki, Telematyki i Transportu to najważniejsze wydarzenie na rynku TSL. Każda edycja skupia setki przedsiębiorstw pragnących zaznaczyć swoją pozycję w branży i pozyskać atrakcyjnych kontrahentów. Dla nas to doskonała okazja do zaprezentowania szerokiego spectrum nowoczesnych rozwiązań oraz wymiany poglądów i doświadczeń zarówno z potencjalnymi kontrahentami, jak i konkurentami. W Monachium spędziliśmy pracowite kilka dni, których efektami są trwające rozmowy z około 300-ma uczestnikami wydarzenia w celu nawiązania długofalowej i owocnej współpracy.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno