Omega and More

Magazyn Grupy OMEGA Pilzno tworzymy z myślą o naszych pracownikach. Chcemy, by ta różnorodna –  ponad tysięczna – społeczność wiedziała jakimi wydarzeniami żyjemy. Każdy z naszych kierowców, logistyków, mechaników, pracowników administracji i magazynów na co dzień działa w ramach swojej specjalizacji. Omega & More daje im wszystkim możliwość zapoznania się z szerszym kontekstem funkcjonowania naszej wielowymiarowej firmy.

Od dzisiaj czasopismo Omega & More dostępne będzie w sieci! Za pośrednictwem Bloga Omegi Pilzno będziemy udostępniali cyfrową wersję, którą każdy będzie mógł z łatwością pobrać i przeczytać. Wejść do naszego świata, ale także dowiedzieć się wielu ciekawych rzeczy o świecie w ogóle.

W najnowszym numerze prezentujemy artykuły z pogranicza historii i współczesności firmy. Jest tekst o ciekawych losach naszego zabytkowego dworku, który jest obecnie ozdobą naszej bazy w Pilźnie. Historii w tym numerze jest sporo, bo do przeczytania oddajemy również tekst o naszym wkładzie w ratowanie pamięci o akcji MOST III, która miała miejsce podczas II Wojny Światowej.

Bardziej współczesne tematy przenoszą nas do świata biznesu i odkrywania jego „flow”, a szczególnej uwadze polecamy wywiad o niezawodności i elastyczności współpracy z Grupą OMEGA Pilzno, którego bohaterem jest jeden z naszych partnerów. Odsyłamy również do stałej rubryki prezentującej sylwetkę jednego z naszych kierowców.

Zapraszamy do lektury.

Magazyn Omega & More można pobrać TUTAJ.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno