W maju br. otworzyliśmy Oddział Logistyki Morskiej w Warszawie. Biuro odpowiedzialne jest za koordynowanie zleceń w zakresie eksportu i importu zarówno wewnątrz-, jak i pozaunijnego.

Warszawski Oddział Logistyki Morskiej powstał z myślą o usprawnieniu procesu zarządzania działaniami z zakresu transportu morskiego. Dotychczas wszystkie kluczowe operacje realizowano w Gdyni. Obecnie zlecenia obejmujące eksport wewnątrz- i pozaunijny wraz z importem wewnątrzunijnym koordynowane są przez nas zespół pracujący w Warszawie.

Klientom zapewniamy pełną obsługę logistyczną, w tym m.in.:

  • doradztwo na każdym etapie zlecenia (dobór optymalnej trasy przewozu, kontenerów),
  • wystawianie morskich dokumentów przewozowych,
  • obsługę celną,
  • odprawy fiskalne w portach europejskich,
  • stały monitoring transportowanego załadunku,
  • ubezpieczenie all risk.

Dzięki ścisłej współpracy między oddziałami – w Warszawie i Gdyni  – jeszcze sprawniej niż dotychczas realizujemy powierzone zlecenia. Najważniejszą korzyścią wynikającą z otwarcia nowego biura jest możliwość zrealizowania formalności administracyjno-prawnych wymaganych w ramach transportu morskiego bez konieczności fizycznej obecności klienta w Gdyni.

Dysponując dwoma Oddziałami Logistyki Morskiej, w przyszłości chcemy docelowo obsługiwać 1000 kontenerów miesięcznie.

Celem utworzenia warszawskiego Oddziału Logistyki Morskiej jest wsparcie działań dotychczas prowadzonych wyłącznie przez biuro w Gdyni. To kolejny krok na drodze rozwoju usług w zakresie transportu morskiego oraz szansa na zwiększenie naszej konkurencyjności w branży.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno