Po serii prestiżowych nagród przyznanych Omedze Pilzno przez lokalne środowiska biznesowe przyszedł czas na zaznaczenie naszej obecności w branży transportowej. W trakcie uroczystej Gali Logistyki, Transportu, Produkcji zostaliśmy uhonorowani wyróżnieniem w kategorii „Najlepszy operator logistyczny wśród firm wyspecjalizowanych w transporcie drogowym”.

Wydarzenie było zwieńczeniem XVI edycji badania Operator Logistyczny Roku 2017, które analizuje poziom satysfakcji klientów korporacyjnych korzystających z usług liczących się w Polsce operatorów logistycznych. Z ich rekomendacji OMEGA Pilzno znalazła się w gronie najlepszych firm w segmencie „Transport i spedycja drogowa” oraz umocniła swoją pozycję w czołówce rankingu Top500 Najefektywniej Zarządzane Firmy Logistyczne.

Wyróżnienia bazujące na opinii klientów mają dla nas najwyższą wartość, gdyż są realnym wyznacznikiem jakości naszych usług. To również potwierdzenie, że kierunki rozwoju obrane przez Omegę Pilzno korespondują z oczekiwaniami rynku. Jako regionalny lider branży TSL jesteśmy dumni, że wymienia się nas jednym tchem z największymi i najprężniej rozwijającymi się firmami transportowymi w Polsce.

Ranking Operator Logistyczny Roku jest prowadzony nieprzerwanie od 16 lat. Do jego głównych celów należą dostarczenie rzetelnych informacji na temat oczekiwań klientów branży logistycznej oraz jakości świadczonych w jej ramach usług. Badanie prowadzą Data Group Consulting oraz Wydawnictwo Eurologistics.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno