Liczne sukcesy na rynku TSL to efekt ogromnej pracy, jaką codziennie wykonują nasi pracownicy. Zespół wykwalifikowanych ekspertów to największa wartość OMEGA Pilzno, dokładamy więc wszelkich starań, aby każdy członek naszego zespołu czuł się doceniony i zmotywowany do podejmowania coraz to nowych wyzwań.

Możliwość rozwoju zawodowego połączona z podnoszeniem osobistych kwalifikacji pracowników to cel, jaki wyznaczyliśmy sobie już na początku naszej działalności, ponad 20 lat temu. Ostatnie osiągnięcia – wysokie miejsca w plebiscytach i rankingach branżowych oraz dynamiczny rozwój stanowią dowód na to, że obraliśmy najwłaściwszy kierunek działania.

Doskonale wiemy, jak duże znaczenie dla powodzenia firmy ma pracownik utożsamiający się z miejscem pracy. Stąd każdy z nas – niezależnie od zajmowanego stanowiska – już od pierwszych dni w firmie uczestniczy w zaawansowanych szkoleniach i cyklicznych spotkaniach z kadrą managerską, dzięki którym od podstaw poznajemy wizję przedsiębiorstwa – jego strategię i najważniejsze założenia, jakie pragniemy zrealizować w perspektywie najbliższych 5 lat. Każdego pracownika traktujemy jako partnera biznesowego; indywidualnego eksperta w swojej dziedzinie, co bezpośrednio przekłada się na nieustanny wzrost jakości obsługi klienta i możliwość realizacji coraz większej ilości zleceń.

W zależności od zajmowanego stanowiska (manager, spedytor, kierowca, magazynier, pracownik administracji, informatyk, serwisant, etc.) organizujemy liczne specjalistyczne szkolenia, na których nasi pracownicy pogłębiają już posiadaną wiedzę i rozszerzają ją o aktualne informacje i nadchodzące trendy w branży. Tematyka szkoleń skoncentrowana jest na praktycznym wykorzystaniu m.in.: nowowprowadzonych regulacji prawnych, profesjonalnej obsłudze Klienta (spedytorzy, administracja), technologii zwiększających bezpieczeństwo załadunku podczas transportu (kierowcy), czy innowacyjnych systemów usprawniających zarządzanie procesami logistycznymi i zarządzania składowanymi towarami (magazynierzy). Obok edukacji, koncentrujemy się również na zapewnieniu naszym pracownikom odpowiednich warunków pracy, dzięki którym mogą w pełni rozwinąć swoje umiejętności, a jednocześnie czerpać satysfakcję z aktualnie realizowanych zadań.

Nasz zespół podczas targów TLC w Monachium, na treningu i specjalistycznych szkoleniach

Kolaż

Źródło: Opracowanie własne

W ramach programu rozwoju osobistego co miesiąc organizujemy spotkania „OMEGA z Osobowością” dedykowane płci pięknej, której nie brak wśród naszego zespołu. Zajęcia z dietetykiem, warsztaty makijażu prowadzone przez zawodową wizażystkę, spotkania z polskimi projektantami mody czy trening fitness opracowany przez profesjonalnego trenera to zaledwie część z szerokiego wachlarza aktywności, z jakich korzysta żeńska część naszej firmy. Tego typu wydarzenia to doskonała okazja do wzajemnej integracji, co jest szczególnie ważne dla osób rozpoczynających swoją karierę w OMEGA Pilzno. Zajęcia pomagają nam budować poczucie przynależności do zespołu.

Profesjonalizm, odpowiedzialność, rzetelność i pasja to najważniejsze cechy, które pielęgnujemy u naszych pracowników. Dlatego od wielu lat na corocznym Balu Karnawałowym połączonym z Podsumowaniem Roku wręczamy dyplomy i wyróżnienia dla najbardziej zaangażowanych pracowników, którzy poprzez swoją wiedzę i doświadczenie budują niekwestionowany autorytet w swoich zespołach.

Bal Karnawałowy

bal karnawałowy

Źródło: Opracowanie własne

Dziękujemy wszystkim pracownikom OMEGA Pilzno. To dzięki Wam z małego biznesu firma przeistoczyła się w jedno z czołowych przedsiębiorstw TSL w kraju i konkurencyjnym graczem na arenie międzynarodowej. Dlatego też nieustannie opracowujemy nowe rozwiązania, mające na celu wsparcie naszych pracowników na wszystkich szczeblach kariery zawodowej oraz rozwoju osobistego – tak, aby codziennie stawiane przed nimi wyzwania były źródłem satysfakcji zaangażowania i zawodowej pasji.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno