W dniach 22-24 marca w nowoczesnym centrum targowo-kongersowym PTAK Warsaw Expo odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki. To jedno z najważniejszych i największych wydarzeń branżowych, organizowanych w Polsce. TM TSL to przede wszystkim wzajemna wymiana kontaktów biznesowych i merytoryczne dyskusje o prognozowanych scenariuszach rozwoju polskiej branży transportowej.  

Idea Targów

MT TSL to wydarzenie o wielowymiarowych korzyściach. Z jednej strony, wspiera przedsiębiorców (przewoźników, producentów, dostawców) w odnalezieniu solidnego partnera biznesowego. Z drugiej natomiast stanowi źródło eksperckiej wiedzy o aktualnej kondycji rynku TSL, który kształtowany jest przez wzajemnie wpływające na siebie czynniki ekonomiczne, prawne i geopolityczne.

Ponadto, uczestnictwo w Targach oznacza przywilej znalezienia się w gronie ponad 120 wystawców. To przedsiębiorstwa o stabilnej pozycji w branży, które co roku prezentują szeroki wachlarz unikalnych rozwiązań z zakresu transportu, logistyki i spedycji przed szerokim gronem potencjalnych kontrahentów oraz klientów o ściśle sprecyzowanych wymaganiach.

Zakres tematyczny

Tematyka tegorocznych Międzynarodowych Targów Transportu, Spedycji i Logistyki obejmuje takie zagadnienia jak m.in.:

  • pojazdy ciężarowe,
  • naczepy i przyczepy,
  • oprogramowanie usprawniające planowanie i realizację łańcucha dostaw,
  • systemy telematyczne,
  • usługi prawne, brokerskie i ubezpieczeniowe,
  • centra logistyczne, dystrybucyjne oraz powierzchnie magazynowe.

Dodatkową atrakcją jest symulator sześciostopniowy jazdy defensywnej i eco-drivinigu. Dzięki niemu, każda z osób biorących udział w targach będzie mogła skorzystać z możliwości przetestowania swoich umiejętności w zakresie jazdy ekologicznej oraz defensywnej.

Strefa Business Cafe

Dla firm produkcyjnych, sieci handlowych oraz klastrów branżowych, organizatorzy MT TSL, stworzyli Strefę Business Cafe. To specjalnie zaaranżowana przestrzeń, która sprzyja nawiązywaniu relacji biznesowych w nieoficjalnej, kameralnej atmosferze.

W tym miejscu również każdy z uczestników Targów będzie mógł skorzystać z bezpłatnej porady prawnej, a także porównać oferty firm brokerskich.

Szczegółowe informacje dotyczące MT TSL dostępne są na oficjalnej stronie wydarzenia: http://mttsl.pl/

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno