STC_IVECO

W ostatnich latach Rzeszów urósł do rangi biznesowego łącznika Polski południowo-wschodniej, gdzie krzyżują się interesy większości regionalnych i ponadregionalnych firm. Niezwykle szybki rozwój miasta oraz towarzyszący mu wzrost liczby nowych przedsiębiorstw sprzyja zwiększeniu zapotrzebowania na usługi firm dostawczych. To nie przypadek, że nowa siedziba spółki STC IVECO zlokalizowana będzie właśnie w stolicy Podkarpacia.

Ul. Rzecha w Rzeszowie jeszcze kilka lat temu była na skraju miasta, w pewnym oddaleniu od biznesowego centrum wydarzeń. Obecnie wiele tutaj się zmieniło. Dzięki bliskości łącznika autostradowego oraz dającemu dostęp do ul. Lubelskiej mostowi im. Tadeusza Mazowieckiego Rzecha okazała się świetnym miejscem do inwestycji. Już niebawem będzie również skomunikowana z ul. Warszawską, co otworzy jej dostęp do większości miejskich ulic wylotowych.

STC autoryzowany dealer i serwis marki IVECO będzie miał zatem doskonałą lokalizację z zagwarantowanym łatwym dostępem dla klientów. Budynek będzie funkcjonalny, wygodny i zaopatrzony w nowoczesne zaplecze narzędziowe. Chcemy by zarówno salon sprzedażowy, jak i hala serwisowa od samego początku świadczyły usługi na najwyższym możliwym poziomie.

Za nami etap prac ziemnych, a obecnie trwa budowa konstrukcji. Zakończenie inwestycji nowej siedziby STC IVECO zaplanowane jest na pierwszy kwartał przyszłego roku, a jej aktualne postępy można śledzić na naszym profilu na Facebooku.

Przebieg inwestycji prezentujemy w krótkiej relacji WIDEO

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno