Złota Setka

Niedawne wyniki rankingu Dziennika Gazety Prawnej uplasowały Omegę Pilzno w czołówce polskich firm TSL, co potwierdziło nasza silną pozycję w branży. Jako przedsiębiorstwo w pełni bazujące na polskim kapitale, funkcjonujące w szybko rozwijającym się regionie Polski południowo-wschodniej możemy z dumą napisać, że zostaliśmy docenieni również u siebie.

Najnowszy ranking „Złotej Setki Firm Podkarpacia” uplasował nas na początku stawki największych przedsiębiorstw regionu. OMEGA Pilzno zajęła 16 miejsce w województwie umacniając się tym samym wśród liderów biznesu z tej części Polski.

Szczególnie ważnym jest dla nas wyróżnienie specjalne „Kreator Podkarpackiej Przedsiębiorczości”, które równorzędnie otrzymały jedynie trzy firmy z regionu. OMEGA znalazła się w „Złotej Trójce” dzięki wysokiej aktywności rynkowej realizowanej w obszarach: przychodów ze sprzedaży, zatrudnienia oraz wartości eksportu.

Nagrody i wyróżnienia przyznawane Omedze Pilzno są wypadkową wysiłków i starań wszystkich pracowników firmy zatrudnionych w regionie i poza nim. Dziękujemy wam, za wasz trud, którego efekty mają wymierny wpływ na rynek i otaczającą nas rzeczywistość. Nie zwalniajmy tempa!

***
„Złota Setka Firm Podkarpacia” to ranking organizowany przez GC Nowiny, który każdego roku ocenia rozwój największych firm regionu. Rozdanie statuetek XI edycji plebiscytu odbyło się 27 września w G2A Arena w Jasionce pod patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno