Integracja środowiska managerskiego związanego z branżą TSL to nadrzędny cel spotkań organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Menedżerów Logistyki. Zespół OMEGA Pilzno uzupełni grono ponad 300 profesjonalistów specjalizujących się w dziedzinie transportu i logistyki podczas dwudniowej Konferencji Menadżerów Zarządzania Łańcuchem Dostaw, organizowanej w dniach 20-21 października 2015r.

Uczestnictwo w tym spotkaniu pozwoli zapoznać się z nadchodzącymi trendami oraz najlepszymi praktykami z dziedzin transportu, logistyki i transportu zarówno na rynku krajowym, jak i międzynarodowym. To również niepowtarzalna okazja do wymiany doświadczeń i opinii związanych z rozwojem branży oraz dynamicznie zmieniającymi się potrzebami klientów.

Konferencja Menadżerów Zarządzania Łańcuchem Dostaw co roku gromadzi liczne grono ekspertów, których wiedza i wieloletnie doświadczenie inspirują do wprowadzania nowatorskich rozwiązań

Tematyką tegorocznej edycji wydarzenia jest „Afrykański kontrakt – logistyczne wyzwania, ryzyko i dobre praktyki”.

Uczestnicy dwudniowej konferencji wysłuchają w sumie 23 inspirujących wystąpień, dzięki którym poznają sprawdzone scenariusze planowania i realizacji strategii współpracy międzykontynentalnej. Poruszane tematy będą skoncentrowane na specyficznych warunkach transportu w państwach afrykańskich.

Kongres Menedżerów Zarządzania Łańcuchem Dostaw to doskonała okazja do wymiany poglądów z cenionymi w branży ekspertami, a także bezpośrednich spotkań z potencjalnymi klientami. Uczestnictwo w konferencji to zatem niepowtarzalna okazja do poszerzenia specjalistycznej wiedzy z szeroko rozumianej tematyki transportu, spedycji i logistyki oraz nawiązywana nowych relacji biznesowych z klientami poszukujących partnerów biznesowych mogących sprostać ich indywidualnych oczekiwaniom.

 

 

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno