Branża TSL jest wielowymiarowa i wymaga od firm manewrowania po niezliczonej ilości obszarów składających się na jej całość. Od systemów komputerowych, przez odpowiedni dobór ogumienia ciągników, aż po zarządzanie transportem i łańcuchem dostaw, wszystko musi działać jak w zegarku. Dodatkowo każda z tych sfer podlega nieustannemu rozwojowi, a pociąg innowacji – z racji łatwego dostępu do nowych technologii – pędzi coraz szybciej. Dobrze widać to na przykładzie zagadnień podejmowanych w trakcie międzynarodowej konferencji Advanced Supply Chain, w której również OMEGA Pilzno brała czynny udział.

Konferencja ASC jest owocem współpracy międzynarodowego stowarzyszenia BVL oraz cenionego wydawnictwa Eurologistics, a jej tematem przewodnim było projektowanie łańcucha dostaw w oparciu o ludzi, technologie oraz procesy mające wpływ na branżę.

Wspólnie z Vive Transport – naszym partnerem biznesowym – prezentowaliśmy wnioski oraz spostrzeżenia, które bazują na doświadczeniu zebranym w trakcie naszej współpracy w obszarze łańcucha dostaw. Joanna Niemiec, spedytor międzynarodowy reprezentujący Omegę Pilzno, w trakcie swojej prelekcji skupiła się na wykorzystaniu wymiennych nadwozi BDF, promując nasz zunifikowany system kontenerów, umożliwiający efektywniejsze wykorzystanie czasu, łatwiejszą obsługę oraz szybsza dostawę.

Jako lider branży TSL OMEGA zaznaczyła również swoją obecność w części wystawowej Konferencji ASC, gdzie stoisko naszej firmy budziło ogromne zainteresowanie przedsiębiorców szukających inteligentnych rozwiązań transportowych.

Czujemy się w obowiązku by dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniami, bo zdajemy sprawę z tego, że OMEGA Pilzno – we wspomnianym na początku „pociągu innowacji” branży transportowej – nie tyle zajmuje wygodne miejsce pasażera, ale jest jego lokomotywą.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno