Tabor Omegi Pilzno zasilił wyjątkowy egzemplarz ciągnika siodłowego. Nasz nowy nabytek zjechał z linii produkcyjnej fabryki MAN w Niepołomicach jako stutysięczny w historii.

Flota Omegi Pilzno stale rośnie w siłę. Dziś składa się już z blisko 700 pojazdów ciężarowych, do których dołączył niedawno prawdziwy unikat. Zamówiony przez nas MAN TGX 18.460 był stutysięcznym pojazdem wyprodukowanym w podkrakowskiej fabryce.

Przekazanie wyjątkowego ciągnika siodłowego odbyło się podczas specjalnie zorganizowanego na tę okoliczność wydarzenia, w którym wzięli udział między innymi Prezesi Omegi Pilzno, przedstawiciele zarządu MAN Truck & Bus Polska, przedstawiciele zarządu spółki Volkswagen Financial Services i dziennikarze. Odbiór MAN-a z unikatowym numerem VIN (oznaczonym liczbą 100 000), poprzedziło zwiedzanie fabryki, podczas którego przedstawiano działanie produkcji i poszczególne procesy, składające się na kompletowanie ciężarówek.

Na końcu drogi produkcyjnej w niepołomickiej fabryce namalowano zieloną linię, której przekroczenie oznacza ukończenie budowy pojazdu. W tym miejscu stutysięczny MAN oczekiwał na nowych właścicieli. Po symbolicznym dokręceniu kół, przekazaniu kluczyków i sesji fotograficznej, oficjalnie pojazd przekroczył zieloną linię i opuścił fabrykę.

W Omedze Pilzno unikatowy MAN zasili dział Hakówki, gdzie będzie kursował na trasach do Anglii przez kraje Beneluksu. Nasz najnowszy pojazd z logotypem lwa to model wyróżniający się nowoczesnością oraz obecnością rozwiązań zwiększających komfort podróży. Za jego kierownicą zasiądzie Pan Adam Bryg, któremu życzymy wiele przyjemności z jazdy.

Fabryka w Niepołomicach obchodzi w tym roku 10-lecie funkcjonowania. Zbieżność jubileuszu z powstaniem stutysięcznego pojazdu to wyraz efektywnej organizacji procesu produkcyjnego. Dla Omegi Pilzno, świętującej w tym roku 25 lat działalności, unikatowy MAN jest symbolem ciągłego rozwoju oraz jakości usług, potwierdzonej nowoczesną i wykorzystującą nowe technologie flotą.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno