W dniach 7-8 września na terenie Stadionu Narodowego odbędzie się jedno z najważniejszych wydarzeń polskiej branży IT: targi innowacyjnych technologii informatycznych IT Future Expo. Jednym z obszarów tematycznych poruszanych podczas tegorocznej – IV – edycji wydarzenia będą rozwiązania IT dla logistyki i transportu.

IT Future Expo to jedyne targi informatyczne w Polsce, integrujące przedstawicieli szeroko pojętej branży IT, w tym specjalistów (wieloletnich praktyków oraz naukowców) w zakresie technologii usprawniających planowanie i realizowanie poszczególnych operacji logistycznych łańcucha dostaw (z tym: WMS, SCM, TMS). Wydarzenie stanowi zatem doskonałą okazję do prezentacji i promocji nowych rozwiązań dostosowanych do potrzeb rynku TSL oraz wymiany poglądów i opinii na temat skuteczności dotychczas wykorzystywanych systemów.

Harmonijne połączenie świata biznesu i nauki to atut, dzięki któremu IT Future Expo co roku przyciąga licznych gości, również z zagranicy. To z kolei pozwala uczestnikom pogłębić wiedzę o nowych, innowacyjnych metodach zarządzania rozbudowaną infrastrukturą logistyczną.

Program konferencji, w odniesieniu do trendów w technologiach IT dedykowanych branży transportowo-spedycyjno-logistycznej obejmuje następujące prelekcje:

W tegorocznych targach IT Future Expo weźmie udział 2500 słuchaczy, 25 prelegenów i aż 100 wystawców – reprezentantów największych na świecie przedstawicieli firm IT dostarczających zaawansowane rozwiązania systemowe dedykowane zróżnicowanym branżom.

IT Future Expo to jedna z największych imprez networkingowych w Polsce, których nadrzędnym celem jest wymiana doświadczeń oraz nawiązywanie wartościowych relacji biznesowych. Koncentracja przedstawicieli zróżnicowanych branż dodatkowo sprawia, że konferencja jest wprost idealnym miejscem na poszukiwanie nowych kontrahentów zarówno z kraju, jak i zagranicy.

O szczegółach wydarzenia przeczytacie na oficjalnej stronie organizatora: http://warszawa.itfuture.pl/

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno