Kalendarz promujący nowoczesny kompleks magazynowo-logistyczny wraz z wybranymi pojazdami ciężarowymi OMEGA Pilzno to jedno z największych przedsięwzięć wizerunkowych, jakie dotychczas zrealizowaliśmy. Nie byłoby to jednak możliwe bez wsparcia naszego wieloletniego partnera, portalu Anywhere.pl.

Wyzwanie

Pomysł stworzenia kalendarza promującego Grupę OMEGA Pilzno – flotę ciągników siodłowych wraz z kompleksem magazynów wysokiego składowania – przy współpracy z portalem Anywhere.pl, narodził się blisko rok temu.

Przygotowania do docelowej sesji zdjęciowej rozpoczęły się wiele miesięcy wcześniej. Wówczas nacisk położony został na opracowaniu koncepcji kalendarza pod kątem nieszablonowego, ale spójnego ze specyfiką branży TSL, zaprezentowania infrastruktury oraz wybranych pojazdów ciężarowych OMEGA Pilzno.

Koncepcja realizacji projektu

Industrialna sesja fotograficzna pozwoliła zrealizować powyższe założenie. Połączenie dwóch branż, TSL i mody,  przyniosło efekt przekraczający oczekiwania zarówno nasze, jak i ekipy realizacyjnej.

Na realizację sesji przeznaczono 4 dni. Zdjęcia wykonano zarówno w Pilźnie, w okolicach głównej siedziby firmy, jak i w Gdańsku. Nad profesjonalną obróbką 12 fotografii, które znalazły się w kalendarzu, czuwał dział artystyczny Anywhere.pl.

Efekt współpracy: wielkoformatowe kalendarze roczne OMEGA Pilzno

Na finalny efekt współpracy czekaliśmy do grudnia 2016 roku. Tuż przed nowym rokiem odebraliśmy przesyłkę, zawierającą kilkanaście wielkoformatowych kalendarzy OMEGA Pilzno. Każda z poszczególnych kart co miesiąc publikowana jest na naszych profilach w mediach społecznościowych, przede wszystkim Facebooku.

Czym jest Anywhere.pl?

Anywhere.pl to lotniskowa platforma medialna oraz szeroko rozumiana dystrybucja elektroniczna z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań, m.in.: tablokiosków. Portal skupia pięć miesięczników, które ukazują się na pięciu polskich międzynarodowych lotniskach w łącznym nakładzie ponad 30 000 egzemplarzy. Tematyka publikacji obejmuje świat biznesu oraz kultury, w tym również mody i designu.

Kalendarz modowy zrealizowany w industrialnym otoczeniu magazynów wysokiego składowania oraz ciągników siodłowych OMEGA Pilzno to wyzwanie, którego realizacji podjęliśmy się wraz z redakcją portalu Anywhere.pl. Śmiały projekt zakończył się sukcesem, również w postaci korzyści wizerunkowych dla firmy – otwartość na nowe inicjatywy i umiejętność oryginalnego zaprezentowania atutów, w tym wypadku magazynów wysokiego składowania oraz wybranych pojazdów ciężarowych.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno