W  X edycji prestiżowego rankingu 100 najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw Województwa Podkarpackiego znaleźliśmy się na wysokim, 15. miejscu.

Status 15. najszybciej rozwijającego się przedsiębiorstwa Podkarpacia to nie jedyny sukces, jaki odnieśliśmy w związku z ogłoszeniem wyników rankingu przygotowanego przez Gazetę Codzienną „Nowiny”. Niemniej ważne jest, że w porównaniu do ubiegłorocznej edycji rankingu „Złota Setka” poprawiliśmy nasz wynik o 2 miejsca.

Grupa OMEGA Pilzno na 15. miejscu zestawienia „Złota Setka”

zlota-setka_2016

Źródło: http://www.nowiny24.pl/strefa-biznesu/wiadomosci/wydarzenia/a/znamy-laureatow-zlotej-setki-firm-podkarpacia,10680636/

Odniesiony sukces świadczy o konsekwencji w realizowaniu założonych celów. Szczególny nacisk kładziemy na inwestycje w doświadczony zespół pracowników oraz nowoczesne zaplecze technologiczne, w którego skład wchodzi:  Podkarpacki Park Logistyczny z kompleksem magazynów wysokiego składowania wraz z własną flotą pojazdów ciężarowych różnej kubatury.

Tegoroczny ranking „Złota Setka” Firm Podkarpacia został przygotowany przy współudziale naukowo badawczego Małopolskiego Instytutu Gospodarczego.

Mamy świadomość, że nasze wyróżnienie w  gronie 100 najdynamiczniej rozwijających się marek na podkarpackim rynku niesie ze sobą odpowiedzialność. Realizując wyznaczone sobie cele biznesowe, jednocześnie aktywnie wspieramy rozwój województwa podkarpackiego. W ten sposób pozytywnie oddziałujemy na zwiększenie konkurencyjności regionu pod kątem usług transportowo-logistyczno-spedycyjnych.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno