Od wielu lat Omega Pilzno należy do czołówki największych firm branży TSL w Polsce, kształtując współczesne trendy w transporcie, spedycji i logistyce. Potwierdzają to wyniki 22. edycji Rankingu Firm TSL, w którym zajęliśmy wysokie lokaty jako jedna z nielicznych firm bazujących wyłącznie na polskim kapitale.

Ranking przygotowuje Dziennik Gazeta Prawna we współpracy merytorycznej ze Szkołą Główną Handlową. Każdego roku biorą w nim udział największe przedsiębiorstwa z naszej gałęzi biznesu.

W tym roku wyprzedziliśmy wiele grubych ryb branży TSL, a przed nami w rankingu plasują się już tylko rekiny z międzynarodowymi oddziałami i kapitałem zagranicznym. Powodem do zadowolenia jest 7 miejsce Omegi Pilzno w kategorii „Usługi Logistyczne”, w której startowaliśmy jako Operator Logistyczny. Natomiast w biorącej pod uwagę transport drogowy, kolejowy, lotniczy i morski kategorii „Branża Transportowo-Logistyczna” weszliśmy do pierwszej „dwudziestki” zajmując 17 pozycję.

Dobre wyniki, to efekt wspólnych działań wszystkich pracowników firmy, którzy wytrwale dążą do osiągania coraz ambitniejszych celów. Ten połączony wysiłek kierowców, spedytorów, mechaników, pracowników serwisu i administracji oraz całej reszty zatrudnionych w Omedze Pilzno osób pozwala nam konkurować z najlepszymi.

Dziękujemy Wam wszystkim za zaangażowanie!

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno