W dniach 18-20 maja w Poznań po raz kolejny gościć będzie specjalistów z branży TSL. XVIII edycja Polskiego Kongresu Logistycznego LOGISTICS 2016 w tym roku zyska rangę europejską, ponieważ będzie organizowany wspólnie z Europejskim Kongresem Logistycznym EUROLOG 2016.

Polski Kongres Logistyczny to niezaprzeczalnie największe i najważniejsze wydarzenie integrujące polską (a teraz i – europejską) branżę logistyczną. Bogaty program kongresu obejmujący m.in.: prelekcje, sesje tematyczne, panele dyskusyjne, warsztaty oraz wystawę „Rynek Logistyczny” sprawia, że każdy z uczestników ma szansę na wartościową wymianę wiedzy i doświadczenia, a także nawiązywania kontaktów z potencjalnymi klientami bądź partnerami biznesowymi.

Główną osią tegorocznej edycji wydarzenia jest „Logistyka w cyfrowym świecie„. Dynamicznie rozwijająca się cyfryzacja gospodarki stawia przez branżą logistyczną wiele wyzwań (szczególnie w kontekście zarządzania łańcuchem dostaw w transporcie intermodalnym), jednocześnie stwarzając doskonałe warunki dla efektywniejszego zarządzania procesami logistycznymi.

Przedmiotem poszczególnych sesji tematycznych XVIII kongresu LOGISTICS 2016 będą:

  • logistyka w handlu omnikanałowym,
  • inteligentny transport,
  • innowacje w logistyce produkcji,
  • strategie i praktyki zakupowe,
  • zintegrowane usługi logistyczne,
  • ICT w procesach logistycznych,
  • strategie i praktyki zakupowe,
  • port Community System,
  • magazyn we współczesnych łańcuchach dostaw.

Obok strony technicznej, kongres zostanie ukierunkowany również na kwestię współpracy pomiędzy biznesem a nauką – kluczową dla rozwoju innowacyjnych technologii usprawniających procesy logistyczne. Zagadnienie to zostanie poruszone także podczas ELA Research Day (piątek, 20.05), organizowanego pod patronatem Europejskiego Towarzystwa Logistycznego.

Polski Kongres Logistyczny to kolejna okazja do poznania najnowszych trendów w branży, inspirujących spotkań z ekspertami i liderami oraz nawiązania owocnych relacji biznesowych. Inną korzyścią wynikającą z uczestnictwa w wydarzeniu jest możliwość zaprezentowania własnej firmy jako zaufanego, profesjonalnego i wiarygodnego partnera biznesowego – zarówno w aspekcie współpracy krajowej, jak i międzynarodowej.

Szczegółowe informacje o kongresie odnajdziecie pod adresem: https://www.Logisticss.pl/index.php

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno