Grono uczelni wyższych uczestniczących w projekcie „Akademia OMEGA” dynamicznie się rozrasta.  Kolejnym naszym partnerem jest Politechnika Rzeszowska.

Pierwsze spotkanie

Inauguracyjny wykład otwarty, przeznaczony dla nowych członków „Akademii OMEGA” – studentów Wydziału Zarządzania na kierunkach zarządzanie oraz logistyka – odbyło się 23 stycznia.

Priorytetem spotkania było zapoznanie kilkudziesięciu młodych ludzi ze specyfiką branży TSL pod kątem kluczowych gałęzi działalności OMEGA Pilzno. Mowa o transporcie intermodalnym, międzynarodowej spedycji oraz logistyce opartej o najnowocześniejszą technologię z zakresu magazynowania towarów.

Atrakcyjne warunki staży, praktyk i… zatrudnienia

Niemniej ważną częścią zajęć było zaprezentowanie szerokiego wachlarza możliwości kariery zawodowej, jakie firma oferuje przyszłym pracownikom. Szczególnie pozytywną reakcją cieszyła się wiadomość o szansie na stałą pracę dla najlepszych stażystów.

Partnerzy „Akademii OMEGA”

W rozwój „Akademii OMEGA” zaangażowanych jest obecnie 6 placówek oświatowych. To 2 uczelnie wyższe (WSIiZ z siedzibą w Rzeszowie oraz Politechnika Rzeszowska) i 4 szkoły zawodowe ( Rzemieślnicza Szkoła Zawodowa w Pilźnie, Zespół Szkół Nr 4 im. Mikołaja Kopernika oraz Zespół Szkół Zawodowych Nr 1 – obie zlokalizowane w Dębicy).

Więcej o projekcie, przeczytacie w artykule: http://omega-pilzno-blog.pl/akademia-omega-podsumowanie-roku/

Dynamiczny rozwój „Akademii OMEGA” to jedno z kluczowych założeń  planów rozwojowych naszej marki. Powiększające się grono partnerów projektu to dowód na słuszność dotychczas podjętych decyzji o kształcie i formie jego realizacji.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno