W czerwcu wspólnie z marką Krone obchodziliśmy szczególny jubileusz – sprzedaż 30 000 chłodni Cool Liner w Polsce. Tę wyjątkową naczepę przekazali właśnie nam Bernard Krone oraz Tomasz Kujawa, szef firmy Pozkrone, autoryzowanego dealera marki Krone w Polsce.

Podczas uroczystego przekazania nam wyjątkowej, 30 000. przyczepy marki Krone Bernard Krone, goszczący po raz pierwszy w naszym kraju, podkreślił znaczenie współpracy z naszą firmą i wyraził słowa uznania dla zespołu Pozkrone za profesjonalne reprezentowanie interesów marki na polskim rynku.

Również Adam i Mariusz Godawcy wyróżnili Pozkrone jako zaufanego partnera biznesowego – Od 13 lat jesteśmy klientem Pozkrone, korzystając z najwyższej jakości usług. Jako profesjonalna firma transportowa prowadząca działalność w całej Europie stawiamy przede wszystkim na pojazdy wysokiej jakości, które posiadają dobrze rozbudowaną sieć serwisową, a firma Krone właśnie to nam oferuje. Co ważne, firma Pozkrone nigdy nas nie zawiodła, dlatego niezmiennie inwestujemy w pojazdy tej firmy.

Nasza flota powiększyła się o wyjątkowy – 30 000. – pojazd marki Krone

Źródło: opracowanie własne

Źródło: Opracowanie własne

Krone Cool Liner – chłodnia do zadań specjalnych

Krone Cool Liner to wszechstronny pojazd z nowoczesnym wyposażeniem. Doskonale sprawdzi się do przewożenia nie tyko standardowych produktów głęboko mrożonych, ale i szczególnie narażonych na uszkodzenia, np. kwiatów czy leków. Dzięki ściance działowej Isowall Multi Temp jesteśmy w stanie przewozić załadunki, przy których konieczna jest zmiana temperatury wewnątrz naczepy.

Za bezpieczeństwo transportowanego załadunku odpowiadają innowacyjne Systemy Krone Telematics Cool i Krone TR monitorujące położenie geograficzne pojazdu, temperaturę chłodzenia, pracę agregatu chłodniczego oraz stan sprzęgła.

Dzięki chłodni Cool Liner jesteśmy w stanie na bieżąco monitorować warunki panujące wewnątrz przyczepy i dostosowywać je do unikalnej specyfiki załadunku. To rozwiązanie jednocześnie pozwala nam na maksymalnie bezpieczny transport nawet najbardziej wymagających towarów, niezależnie od ich przeznaczenia czy materiału z jakiego zostały wykonane bez ryzyka uszkodzenia pomimo odległości, na jakiej będą przewożone.

 

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno