Zmiany na blogu

Większość firm woli komunikować się z pracownikami zamiast z nimi rozmawiać. Pozornie nie ma tu żadnej różnicy, ale w rzeczywistości pomiędzy zwykłą rozmową, a korporacyjnym komunikowaniem się zieje przepaść.

Czytając oficjalne komunikaty przedsiębiorstw nie da się uniknąć wrażenia daremności starań w utrzymaniu takiej formy kontaktu z zespołem. Nić porozumienia zostaje przerwana zanim na dobre połączyła adresata i odbiorcę komunikatu. Chcąc uniknąć podobnej sytuacji u nas wprowadzamy zmiany na blogu!

Korporacyjne komunikaty, instytucjonalna stylistyka i przekaz oficjalny, ustępują miejsca lżejszym formom, tematom sprowadzonym bliżej spraw codziennych, opisywanych w tekstach, których czytanie nie zajmie więcej czasu niż wypicie pół kubka kawy.

Tak jak na bloga przystało. Chcemy też więcej opowiadać o ludziach pracujących w naszej firmie, obrać kurs na poznawanie konkretnych osób: jacy są? czym się interesują? jakie mają pasje?

W każdym tygodniu będziemy przygotowywać nowy tekst, ale liczmy na Waszą pomoc. Jeśli macie ciekawe zainteresowania, dysponujecie interesującymi przemyśleniami, doświadczeniami, zdjęciami, etc. dajcie nam znać!  Co może być tematem na bloga? Teoretycznie: wszystko. Praktycznie: prawie wszystko. Przykład: Jeśli jesteś kierowcą i posiadasz zdjęcia z tras, albo chcesz opowiedzieć o swoich ulubionych miejscach, najciekawszych wspomnieniach, skontaktuj się z nami, a my z chęcią przekażemy Ci miejsce na blogu do opowiedzenia swojej historii.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno