Należący do Grupy PP PKS Sp. z o.o., Autoryzowany Serwis Samochodów Ciężarowych MAN Truck & BUS jako jedyny w województwie podkarpackim posiada uprawnienia do napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych samochodów ciężarowych marki MAN.

Standardy MAN Truck & BUS w zakresie autoryzacji

By ubiegać się o autoryzację MAN, w pierwszej kolejności należy spełnić szereg wymagań. Najważniejsze z nich to:

  • przestronna hala warsztatowa (obejmująca stanowiska obsługowe, ścieżkę diagnostyczną oraz linię do napraw powypadkowych),
  • nowoczesne wyposażenie (m.in.: urządzenia diagnostyczne, przyrząd do ustawiania geometrii kół oraz radarów odległościowych, narzędzia indukcyjne, prasa – do zwrotnic oraz hydrauliczna, myjnia wysokociśnieniowa),
  • dostępność oryginalnych części MAN (podzespoły wraz z komponentami).

Równie ważny jest wykwalifikowany zespół serwisantów. Z tego względu bardzo poważnie podchodzimy do kwestii edukacji naszych pracowników. Udział w kursach, szkoleniach i warsztatach organizowanych przez Akademię Serwisową MAN to dla każdego z nich szansa na pogłębienie już posiadanej wiedzy oraz rozszerzenie praktycznych umiejętności w zakresie diagnostyki oraz napraw samochodów ciężarowych przy pomocy najnowocześniejszego sprzętu komputerowego.

Kontrole jakości

Autoryzacja nie jest udzielana dożywotnio. Warunkiem jej przedłużenia jest uzyskanie pozytywnego wyniku audytu zewnętrznego. Kontrola obejmuje zarówno wyposażenie hali warsztatowej, jak również poziom wyszkolenia serwisantów. Bardzo duży nacisk położony jest na jakość realizowanych usług. Świadczy o tym szczegółowe badanie satysfakcji klientów obsługiwanych za pośrednictwem autoryzowanego salonu MAN.

Zakres usług świadczonych przez Autoryzowany Serwis Samochodów Ciężarowych MAN PP PKS Sp. z o. o.  w Rzeszowie

„Jesteśmy jedyną firmą w regionie świadczącą autoryzowane naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne samochodów marki MAN. Najbliższe autoryzowane serwisy zlokalizowane są w Tarnowie i Lublinie. Co nas od nich różni? Przede wszystkim możliwość napraw ciężarówek, naczep i przyczep także innych marek. Natomiast, nasza przewaga nad nieautoryzowanymi salonami leży w m.in.: nowoczesnej technologii (m.in.: komputerach diagnostycznych, specjalistycznym narzędziom zaprojektowanym dla indywidualnych potrzeb samochodów marki MAN) oraz wykwalifikowanemu zespołowi serwisantów szkolonych przez Akademię Serwisantów MAN” – podkreśla kierownik serwisu.

Naszym priorytetem jest szeroko rozumiane wsparcie klienta. Stąd podstawową ofertę obecną we wszystkich autoryzowanych serwisach samochodów ciężarowych MAN, rozszerzyliśmy o indywidualne doradztwo w zakresie eksploatacji pojazdów. W ramach MAN Mobile 24 przez całą dobę udzielamy użytecznych informacji, pomocnych kierowcom w samodzielnym usunięciu nagłej awarii ciężarówki. W ten sposób mogą bezpiecznie kontynuować trasę, bez konieczności oczekiwania na pomoc drogową.

Dodatkowo, dzięki swobodnemu dostępowi do stacji paliw, stacji kontroli pojazdów i serwisu tachografów, zapewniamy kompleksową obsługę klientów, w tym m.in.:

  • naprawy przyczep, naczep i innych pojazdów ciężarowych,
  • naprawy powypadkowe,
  • naprawy i obsługa klimatyzacji,
  • remonty kapitalne silników i skrzyń biegów,
  • kontrola i regulacja geometrii kół oraz osi pojazdów,
  • przeglądy okresowe,
  • wymiana płynów: olejów, filtrów.

Autoryzowany Serwis Samochodów Ciężarowych MAN, należący do PP PKS Sp. z o.o.  w Rzeszowie powstał z myślą o fachowej i szeroko rozumianej obsłudze klienta. Powiększająca się ilość zleceń oraz rosnąca satysfakcja klientów to czynniki, na podstawie, których działalność Serwisu MAN działającego przy PP PKS Sp. z o.o. w Rzeszowie został pozytywnie oceniony przez ekspertów z branży. Świadczy o tym wyróżnienie w konkursie „Podkarpacka Nagroda Gospodarcza” w kategorii „Najlepsza usługa”.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno