Jak wiele można zyskać, oddając swój samochód pod opiekę autoryzowanego serwisu obsługi? Przedstawiamy 5 powodów, dla których warto zaufać ASO!

  1. Zaawansowane szkolenia

Naprawa nowych samochodów wymaga nie tylko eksperckiej, ale i aktualnej wiedzy z zakresu nowoczesnych technologii. Z tego względu Autoryzowane Serwisy Obsługi (ASO) regularnie inwestują w swoich pracowników, wysyłając ich na liczne, zaawansowane szkolenia produktowe niedostępne dla warsztatów nieautoryzowanych. Wiedza uzyskiwana w ich trakcie pozwala naszym mechanikom (współpracujący z Autoryzowanymi Serwisami Obsługi VOLVO oraz MAN) na sprawne serwisowanie powierzonego samochodu bez zbędnych eksperymentów.

  1. Jakość za uczciwą cenę

Autoryzowany Serwis Obsługi nie jest najtańszym rozwiązaniem. W kosztach zawiera się jednak pewność, że w naprawie usterki czy awarii, jakim uległ Twój samochód, zostaną wykorzystane oryginalne części, a zaplanowane prace serwisowe zostaną wykonane w ustalonym terminie. Kluczową rolę odgrywa również profesjonalna obsługa klienta w przypadku ewentualnych opóźnień w naprawie pojazdu. Konsekwencje zaistniałej sytuacji ponosi ASO, chroniąc Cię przy tym przed ponoszeniem dodatkowych, nieuzasadnionych kosztów serwisowania.

  1. Kompleksowa i odpowiedzialna naprawa

Nowsze modele samochodów wyposażone są w zaawansowane systemy elektroniczne wymagające regularnej aktualizacji oprogramowania. Bezpieczna i legalna aktualizacja systemu do najnowszej wersji to kolejna korzyść, wynikająca z zaufania Autoryzowanym Serwisom Obsługi. Dodatkowo, w razie jakichkolwiek wad pojazdu wykrytych przez producenta, ASO bezpłatnie usuwa powstały problem. Dzięki temu Twój samochód zawsze jest mobilny, a Ty możesz poruszać się nim bez obaw.

Dzięki współpracy z producentem, ASO uzyskuje również dostęp do specjalistycznych narzędzi kompatybilnych z konkretnym modelem samochodu. Dzięki temu ewentualne usterki usuwane są zarówno szybko, jak i skutecznie. Części wraz z akcesoriami (np. olejami), które wykorzystywane są w naprawie samochodu pozostawionego w ASO pochodzą bezpośrednio od producenta. Wynika to przede wszystkim z bezpieczeństwa; użycie niewłaściwych materiałów może skutkować uszkodzeniem najważniejszych podzespołów pojazdu oraz wzrostem kosztów naprawy.

Ponadto, na Twoje życzenie, ASO w trakcie wykonywanej usługi może jednocześnie sprawdzić stan podzespołów samochodu mających wpływ na bezpieczeństwo podróżowania, w tym m.in.: klocków hamulcowych, czy opon. Wszystko po to, byś podczas nawet najdłuższej trasy czuł się maksymalnie bezpiecznie i pewnie za kierownicą.

  1. Komfort przede wszystkim

Przeważająca większość Autoryzowanych Serwisów Obsługi oferuje swoim klientom usługi dodatkowe, np. serwis ekspresowy, samochód zastępczy, czy transport pojazdu w ramach door-to-door. Dzięki temu, pomimo niespodziewanej niedyspozycji pojazdu na trasie, możesz kontynuować jazdę (czy to swoim, sprawnie naprawionym samochodzie, czy wypożyczonym).

  1. Stale podnoszony poziom świadczonych usług

W Autoryzowanym Serwisie Obsługi Twoje zdanie ma znaczenie. Twoje sugestie, uwagi składające się na ostateczną ocenę pracy mechaników  każdorazowo poddawane są dokładnej analizie. Dzięki temu jakość obsługi i realizacji usług oferowanych przez ASO stale jest udoskonalana.

Autoryzowany Serwis Obsługi to gwarancja najwyższej jakości realizowanych usług w oparciu o specjalistyczną wiedzę z zakresu technologii wykorzystywanych w produkcji samochodów konkretnej marki.  Certyfikowani mechanicy oraz dostęp do rozwiązań pochodzących bezpośrednio od VOLVO i MAN to atuty naszych ASO, pozwalające na sprawą naprawę nawet najbardziej skomplikowanej awarii pojazdu. W ten sposób kierowcy wyruszający w trasę mają pewność zarówno bezpieczeństwa jazdy, jak i bezawaryjności samochodu, a co za tym idzie – terminowego pokonania zaplanowanej drogi bez zbędnych przestojów.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno