Magazyn wysokiego składowania, wchodzący w skład nowoczesnego centrum logistycznego Panattoni Park Rzeszów to największa inwestycja, jaką zrealizowaliśmy w przeciągu ostatnich 6 miesięcy. Obiekt – oddany do użytku w grudniu 2015r. – zajmuje powierzchnię 24 000 mkw. i jest w stanie pomieścić do 40 ton zróżnicowanych towarów o niestandardowych gabarytach.

  1. Utworzenie blisko 50 miejsc pracy

Budowa trzeciego już – po Podgrodziu i Mokrzcu – magazynu wysokiego składowania klasy A to efekt intensywnych prac nad rozbudową naszej oferty logistycznej o nowe powierzchnie magazynowe, tym razem zlokalizowane w niedalekiej odległości od stolicy Podkarpacia. Wymierną korzyścią zrealizowanej inwestycji jest utworzenie nowych miejsc pracy. Dotychczas zatrudnienie otrzymało 15 osób, a docelowo ma ich być nawet 50.

Magazyn wysokiego składowania klasy A w Jasionce to największy tego typu obiekt w Województwie Podkarpackim

Magzyn w Jasionce - Kolaż

Źródło: Omega Pilzno

  1. Dostosowanie dotychczasowej oferty OMEGA Pilzno do klientów zorientowanych na eksport

Do wynajęcia przygotowane zostało 24 tys. mkw. powierzchni magazynowych. Jest to największy moduł magazynowy w okolicy, w jednej bryle. Niezaprzeczalnym atutem obiektu jest świetna lokalizacja – w pobliżu autostrady A4, lotniska oraz specjalnej strefy ekonomicznej – zaznacza Paweł Skotniczny, dyrektor Podkarpackiego Parku Logistycznego.

Nowy magazyn został w pełni dostosowany do potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców z różnych branż. Doskonała lokalizacja – w pobliżu autostrady A4, lotniska oraz specjalnej strefy ekonomicznej – stwarza doskonałe warunki współpracy ze szczególnym wyróżnieniem firm skoncentrowanych na eksporcie swoich towarów za granicę.

  1. Kompleksowa obsługa logistyczna

Dostępna powierzchnia magazynowa wykorzystywana jest jako „hotel paletowy” wraz z pełną obsługą logistyczną, obejmującą m.in.: transport, VAS (przepakowywanie, metkowanie, etykietowanie), czy cross-docking (przeładunek).

Magazyn w Jasionce wyposażony jest w blisko 50 000 palet zdolnych pomieścić do 40 ton towarów dowolnych rozmiarów i przeznaczenia. Ze wszystkich doków załadunkowych jednocześnie może korzystać do 60 samochodów ciężarowych.

Nowo wybudowany magazyn wysokiego składowania to dowód na nieustanny rozwój naszej firmy, zorientowany zarówno na zaspokajanie dynamicznie zmieniających się potrzeb klientów, jak
trendów na rynku TSL. Dzięki inwestycjom w przestronnych i nowoczesnych obiektów magazynowych efektywnie umacniamy profesjonalny wizerunek sprawdzonego partnera biznesowego, kompleksowo realizującego nawet najbardziej złożone zlecenia, wymagające przemyślanej logistyki.

FacebookTwitterPinterestGoogle +Stumbleupon
Omega Pilzno
Napisane przez Omega Pilzno